Webový obsah - zobrazení

POJIŠŤOVNY A BANKY

Webový obsah - zobrazení

Všechny finanční instituce zapojené do registru poradců ELIXIR se aktivně podílí na kultivaci trhu finančních zprostředkovatelů a pojistného trhu. Díky informacím získaným z registru ELIXIR mohou členové aktivně minimalizovat rizika u nepřímých kanálů prodeje, stejně tak jako řídit rizika v personálních otázkách.

Členové registru ELIXIR získávají důležité informace o jednotlivých finančních poradcích a mohou si určit, komu svěří svoji komplexní nabídku portfolia produktů pro klienty. Finanční instituce členstvím v projektu zvýší zodpovědnost vůči ostatním stranám – ať už se jedná o finanční poradce, finanční instituce či přímo konkrétní klienty.

Členové registru poradců přispějí k účinné samoregulaci trhu a podpoří tak svou zodpovědnost vůči všem účastníkům trhu finančního poradenství – od makléřských společností, přes poradce až po jejich jednotlivé klienty.

Jak se zapojit?

Každá společnost, která má zájem stát se členem registru ELIXIR či má zájem o bližší informace, se může obrátit na konzultanty registru prostřednictvím e-mailu či telefonu. Zároveň je možné poslat dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře.